Woreczki z organzy

  • Woreczki z organzy
    Woreczki z organzy

Woreczki z organzy używane są jako eleganckie opakowania na upominki dla gości zaproszonych na wesele. Można do nich włożyć migdały lub czekoladki sprawiając miłą niespodziankę na początku wesela. Do woreczków z orgazny można dołączyć bilecik z podziękowaniem za przybycie na wesele oraz z imieniem i nazwiskiem gościa, co ułatwi odnalezienia właściwego miejsca przy stole.

Woreczki z organzy są wykorzystywane również jako subtelne pojemniczki na ryż lub drobne grosiki, którymi tradycyjnie jest obsypywana Para Młoda po wyjściu z kościoła. Warto jest woreczki z organzy wypełnione ryżem rozdać wszystkim gościom zgromadzonym przed kościołem, tak aby wcześniej byli przygotowani na ten niezwykły moment.

Woreczki z organzy występują w wielu rozmiarach: 5 x 7 cm, 6 x 8 cm, 8 x 10 cm, 9 x 12 cm i innych, również w specjalnym rozmiarze na butelkę z winem.

Woreczki z organzy występują w bogatej gamie kolorystycznej. Dostępne są kolory: biały, ecru, złoty, srebrny, łososiowy, różowy, czerwony, bordowy, błękitny, niebieski, fioletowy, zielony, seledynowy, oliwkowy, brązowy i czarny.

Produkty

Sortuj: